BRAMKA VARIOGATE

2 409,14 zł
Brutto
Wybierz Model
Ilość

Wymiary bramek VARIOGATE:

** - wymiar zależy od wybranej przegrody

ModelSD
Długość (cm)  ** 60-150
Wysokość (cm) 55,5-96 55,5-96
Szerokość (cm) 53,5-72 92-128
Waga (kg) 13,5 22

MIM VARIOGATE SINGLE & DOUBLE

Najnowsza generacja bramek VarioGate! Idealne rozwiązanie, jako alternatywa dla klatek.

Do wyboru model pojedynczy oraz podwójny, który wraz z przegrodą VarioDivder i barierą VarioBarrier pozwala całkowicie zagospodarować przestrzeń bagażnika. 

Uwaga!: VarioGate Single oraz przegroda VarioDivider muszą zostać zakupione razem. Przegroda VarioBarrier jest produktem opcjonalnym.

VarioGate oferowane są wraz ze skrzydłami w wersji III-teleskopowej.

JAK DZIAŁAJA BRAMKA VARIOGATE?

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MIM SAFE W POLSCE

Od 2009 r. dostarczamy Państwu bezpieczne klatki i bramki do transportu zwierząt. PTRIZ Sp. z o.o., właściciel marki SafeDog, to lider na europejskim rynku elektronicznej identyfikacji oraz transportu zwierząt domowych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MIM SAFE należącej do MIM CONSTRUCTION AB, producenta oferowanych klatek i bramek. 

Specyficzne kody

KROK 1: KONFIGURATOR

Wybierz markę, model i rocznik swojego auta, a następnie sprawdź, które produkty będą pasować do Twojego samochodu.

KROK 2: POMIAR BAGAŻNIKA

Aby mieć całkowitą pewność, że wybrany przez Ciebie produkt będzie pasować prosimy o samodzielne sprawdzenie wymiarów w samochodzie i porównanie ich z wymiarami wybranej bramki oraz dodatkowych akcesoriów. Więcej informacji poniżej.

UWAGA!: Do bramki pojedynczej należy obowiązkowo zakupić przegrodę VarioDivider. Bramki VarioGate Single nie można zamontować bez przegrody!

KROK 3: DODATKOWE DOKUMENTY ORAZ MATERIAŁY VIDEO

Jak wymierzyć samochód względem bramki Variogate

ILE CZASU TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Realizacja zamówienia trwa maksymalnie do 12 tygodni + wysyłka. Na ten okres składa się wyznaczenie i zarezerwowanie terminu produkcji, produkcja, skompletowanie oraz przekazanie przesyłki firmie kurierskiej.

Po wydaniu zamówienia kurierowi przesyłka dostarczana jest zwykle w ciągu 5-6 dni roboczych na adres klienta na terenie Polski. Zamówienie może zostać zrealizowane szybciej w zależności od dostępnych terminów w fabryce lub może opóźnić się np. w przypadku okresów świątecznych itd.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności za nasze produkty realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU. Zamówienie można opłacić kartą, szybkim przelewem, BLIKiem lub w formie rat.

CZY SAFEDOG MA SKLEP STACJONARNY?

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, jednak nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ani showroomu, a zakup klatek odbywa się wyłącznie przez niniejszy sklep internetowy.

CZY WYBRANA BRAMKA BĘDZIE PASOWAĆ?

Dostępny na stronie konfigurator pozwala wstępnie sprawdzić, który produkt z naszej oferty będzie kompatybilny. Zaznaczamy jednak, że niektóre samochody mogą różnić się wersjami oraz wyposażeniem, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o samodzielne wymierzenie bagażnika, a w przypadku wątpliwości o kontakt za pośrednictwem naszego czat bota lub mailowo.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ BRAMKĘ, JEŚLI NIE BĘDZIE PASOWAĆ?

Proces doboru naszych produktów pozwala klientom na bezpieczny zakup. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz produkt niekompletny, uszkodzony, inny niż zamówiony, prosimy o kontakt. Zwracamy jednak uwagę, że istnieją wyjątki od uznania reklamacji.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ BRAMKĘ W CIĄGU 14 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY?

Realizacja zleceń odbywa się w ramach zindywidualizowanych zamówień, w oparciu o konkretną specyfikację i zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają one zwrotom w terminie 14 dni od otrzymania, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. 

CZY MUSZĘ SAMODZIELNIE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIONĄ BRAMKĘ?

Tak. Klatki VARIOCAGE i bramki VARIOGATE wymagają samodzielnego złożenia i umieszczenia w samochodzie. Nie oferujemy usług montażu zakupionych produktów, jednak w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

CZY ZAKUP PRZEGRODY WRAZ Z BRAMKĄ JEST OBOWIĄZKOWY?

Tylko w przypadku bramek pojedynczych. W innym wypadku użytkowanie VARIOGATE SINGLE będzie niemożliwe. Bramki w wersji DOUBLE nie wymagają przegrody i jest ona opcjonalna.

UWAGA! Informacje zawarte w poniższym konfiguratorze to dane poglądowe. W celu potwierdzenia kompatybilności wybranego produktu z danym modelem samochodu prosimy o samodzielny pomiar zgodnie ze wskazówkami poniżej.

BRAMKA VARIOGATE

2 409,14 zł