BRAMKA VARIOGATE

2 144,44 zł
Brutto
Cena od: 2 144,44 zł do: 2 286,14 zł
W tym momencie: 2 osób przeglądających

UWAGA!: Z uwagi na ogromne zainteresowanie tym produktem jego dostępność produkcyjna może być czasowo ograniczona. Prosimy o wcześniejszy 
kontakt mailowy w przypadku chęci zamówienia bramki Variogate.

Wymiary bramek VARIOGATE:

** - wymiar zależy od wybranej przegrody

ModelSD
Długość (cm)  ** 60-150
Wysokość (cm) 55,5-96 55,5-96
Szerokość (cm) 53,5-72 92-128
Waga (kg) 13,5 22
Wybierz Model
Ilość

MIM VARIOGATE SINGLE & DOUBLE

Najnowsza generacja bramek Variogate! Idealne rozwiązanie, jako alternatywa dla klatek. Do wyboru model pojedynczy oraz podwójny, który wraz z przegrodą Variodivder i barierą Variobarrier HR pozwala całkowicie zagospodarować przestrzeń bagażnika. 

Uwaga!: Variogate Single oraz przegroda Variodivider muszą zostać zakupione razem. Przegroda Variobarrier HR jest produktem opcjonalnym. Variogate oferowane są wraz ze skrzydłami w wersji III-teleskopowej.

JAK DZIAŁAJA BRAMKA VARIOGATE?

KROK 1: KONFIGURATOR

Wybierz markę, model i rocznik swojego auta, a następnie sprawdź, które produkty będą pasować do Twojego samochodu.

KROK 2: POMIAR BAGAŻNIKA

Aby mieć całkowitą pewność, że wybrany przez Ciebie produkt będzie pasować prosimy o samodzielne sprawdzenie wymiarów w samochodzie i porównanie ich z wymiarami wybranej bramki oraz dodatkowych akcesoriów. Więcej informacji poniżej.

UWAGA!: Pamiętaj, że do bramki pojedynczej należy obowiązkowo zakupić przegrodę Variodivider. Bramki Variogate Single nie można zamontować bez przegrody.

KROK 3: DODATKOWE DOKUMENTY ORAZ MATERIAŁY VIDEO

Instrukcja montażu Variogate Single

Instrukcja montażu Variogate Double

Jak wymierzyć samochód względem bramki Variogate

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MIM SAFE W POLSCE

Od 2009 r. dostarczamy Państwu bezpieczne klatki i bramki do transportu zwierząt. PTRIZ Sp. z o.o., właściciel marki SafeDog, to lider na europejskim rynku elektronicznej identyfikacji oraz transportu zwierząt domowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MIM SAFE należącej do MIM CONSTRUCTION AB, producenta oferowanych klatek i bramek. 

Specyficzne kody

UWAGA! Informacje zawarte w poniższym konfiguratorze to dane poglądowe. W celu potwierdzenia kompatybilności wybranego produktu z danym modelem samochodu, prosimy o samodzielny pomiar zgodnie z wcześniej wymienionymi krokami.

ILE CZASU TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Realizacja zamówienia trwa maksymalnie do pięciu tygodni + wysyłka. Na ten okres składa się wyznaczenie i zarezerwowanie terminu produkcji, produkcja, skompletowanie oraz przekazanie przesyłki firmie kurierskiej. Po wydaniu zamówienia do kurierowi przesyłka dostarczana jest zwykle w ciągu 5-6 dni roboczych na adres klienta na terenie Polski. Zamówienie może zostać zrealizowane szybciej w zależności od dostępnych terminów w fabryce producenta lub może opóźnić się w przypadku okresów świątecznych itd.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności za nasze produkty realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU. Dowodem zakupu jest faktura VAT. Nie prowadzimy sprzedaży ratalnej.

CZY SAFEDOG MA SKLEP STACJONARNYM?

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, jednak nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ani showroomu, a zakup klatek odbywa się wyłącznie przez niniejszy sklep internetowy.

CZY WYBRANA KLATKA/BRAMKA BĘDZIE PASOWAĆ?

Dostępny na stronie konfigurator pozwala wstępnie sprawdzić, który produkt z naszej oferty będzie kompatybilny. Zaznaczamy jednak, że niektóre samochody mogą różnić się wersjami oraz wyposażeniem, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o samodzielne wymierzenie bagażnika, a w przypadku wątpliwości o kontakt.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ, JEŚLI NIE BĘDZIE PASOWAĆ?

Proces doboru naszych produktów pozwala klientom na bezpieczny zakup. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz produkt niekompletny, uszkodzony, inny niż zamówiony, prosimy o kontakt. Zwracamy jednak uwagę, że istnieją wyjątki od uznania reklamacji.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ W CIĄGU 14 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY?

Realizacja zleceń na klatki VARIOCAGE odbywa się w ramach zindywidualizowanych zamówień, w oparciu o konkretną specyfikację i zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają one zwrotom w terminie 14 dni od otrzymania, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. 

CZY MUSZĘ SAMODZIELNIE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIONĄ KLATKĘ/BRAMKĘ?

Tak. Klatki VARIOCAGE wymagają samodzielnego złożenia i umieszczenia w samochodzie. Nie oferujemy usług montażu zakupionych produktów, jednak w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

DLACZEGO VARIOCAGE MUSZĄ BYĆ OPARTE O TYLNE SIEDZENIA?

Konstrukcja klatek ma przede wszystkim zapewniać ochronę zwierząt na wypadek kolizji. VARIOCAGE wyposażone są w strefy zgniotu, które kompresując się w kontrolowany sposób współdziałają z mechaniką pojazdu. Aby cały proces przebiegał prawidłowo, klatki muszą być oparte o tylny rząd siedzeń, który tworzy opór i umożliwia wspomnianą kompresję. Masz więcej pytań? Naciśnij TUTAJ i napisz do nas!

BRAMKA VARIOGATE

2 144,44 zł