VARIOCAGE DOUBLE XXL (OUTLET)

3 924,00 zł
4 360,00 zł
Brutto
W tym momencie: 2 osób przeglądających

Historia: W wyniku pomyłki fabryki w Szwecji, do klienta wysłany został mniejszy model przeznaczony dla innego zamówienia. Po złożeniu klient zorientował się, że otrzymał Variocage w złym rozmiarze i klatka została zwrócona do naszego Biura Obsługi.

Stan: Bardzo dobry. Klatka nie była używana, a jedynie została złożona i rozłożona.

Dostawa: Produkt dostępny od ręki. Koszt wysyłki z Biura Obsługi w Gdańsku na adres na terenie Polski to 120 PLN.

Wymiar modelu:

ModelXXL
Długość (cm) 82-106
Wysokość (cm) 71,5
Szerokość (cm) 106
Waga (kg) 41
Ilość
Produkt możliwy do zamówienia dopiero po 08.08.2021.

MIM VARIOCAGE ORIGINAL DOUBLE

Do wyboru osiem modeli podwójnych. Idealne rozwiązanie dla dwóch psów lub jednego dużego czworonoga. Wyposażona w opcjonalną przegrodę, tylne drzwiczki ewakuacyjne oraz dwuskrzydłowe drzwi główne z zamkiem. W odróżnieniu od materiałowych lub aluminiowych produktów o podobnym przeznaczeniu, VARIOCAGE wykonane są z wysokiej jakości stali ASTM A366, a obecne w ich konstrukcji strefy zgniotu absorbują i rozpraszają część energii uderzenia podczas kolizji. Klatka posiada regulowany wymiar długości/głębokości.

JAK DZIAŁAJĄ KLATKI VARIOCAGE?

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MIM SAFE W POLSCE

Od 2009 r. dostarczamy Państwu bezpieczne klatki i bramki do transportu zwierząt. PTRIZ Sp. z o.o., właściciel marki SafeDog, to lider na europejskim rynku elektronicznej identyfikacji oraz transportu zwierząt domowych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MIM SAFE należącej do MIM CONSTRUCTION AB, producenta oferowanych klatek i bramek. 

Specyficzne kody

VARIOCAGE DOUBLE XXL (OUTLET)

4 360,00 zł 3 924,00 zł