VARIOCAGE COMPACT

2 807,60 zł
Brutto
Wybierz Model
Ilość

Wymiary modeli kompaktowych:

ModelLXL
Długość (cm) 60-82 60-82
Wysokość (cm) 65 65
Szerokość (cm) 55,5 70
Waga (kg) 15 18

MIM VARIOCAGE COMPACT

Dzięki swojej budowie VARIOCAGE COMPACT sugerowana jest posiadaczom aut typu hatchback lub crossover, w których próg bagażnika ma więcej niż 10 cm.

Podwyższony stan konstrukcji drzwi umożliwia ich swobodne otwarcie. VARIOCAGE wykonane są z wysokiej jakości stali ASTM A366, a obecne w ich konstrukcji strefy zgniotu absorbują i rozpraszają część energii uderzenia podczas kolizji. Klatka posiada regulowany wymiar długości/głębokości.

JAK DZIAŁAJĄ KLATKI VARIOCAGE?

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MIM SAFE W POLSCE

Od 2009 r. dostarczamy Państwu bezpieczne klatki i bramki do transportu zwierząt. PTRIZ Sp. z o.o., właściciel marki SafeDog, to lider na europejskim rynku elektronicznej identyfikacji oraz transportu zwierząt domowych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MIM SAFE należącej do MIM CONSTRUCTION AB, producenta oferowanych klatek i bramek. 

Specyficzne kody

KROK 1: KONFIGURATOR

Wybierz markę, model i rocznik swojego auta, a następnie sprawdź, które produkty będą pasować do Twojego samochodu.

KROK 2: POMIAR PSA/PSÓW

Sprawdź wymiar swojego czworonoga/czworonogów w kłębie oraz dodatkowo zmierz jego/ich długość od pyska do ogona dodając po min. 5 cm dla każdego z wymiarów. 

KROK 3: KOŃCOWY POMIAR BAGAŻNIKA

Aby mieć całkowitą pewność, że wybrany przez Ciebie produkt będzie pasować prosimy o samodzielne sprawdzenie poniższych wymiarów w samochodzie i porównanie ich z wymiarami wybranej klatki, bramki lub dodatkowych akcesoriów. UWAGA!: Zalecamy zachowanie marginesu min. 3 cm dla każdego z poniższych punktów pomiaru.

UWAGA! Informacje zawarte w poniższym konfiguratorze to dane poglądowe. W celu potwierdzenia kompatybilności wybranego produktu z danym modelem samochodu prosimy o samodzielny pomiar zgodnie ze wskazówkami poniżej.

ILE CZASU TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Realizacja zamówienia trwa maksymalnie do 12 tygodni + wysyłka. Na ten okres składa się wyznaczenie i zarezerwowanie terminu produkcji, produkcja, skompletowanie oraz przekazanie przesyłki firmie kurierskiej.

Po wydaniu zamówienia kurierowi przesyłka dostarczana jest zwykle w ciągu 5-6 dni roboczych na adres klienta na terenie Polski. Zamówienie może zostać zrealizowane szybciej w zależności od dostępnych terminów w fabryce lub może opóźnić się np. w przypadku okresów świątecznych itd.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności za nasze produkty realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU. Zamówienie można opłacić kartą, szybkim przelewem, BLIKiem lub w formie rat.

CZY SAFEDOG MA SKLEP STACJONARNY?

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, jednak nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ani showroomu, a zakup klatek odbywa się wyłącznie przez niniejszy sklep internetowy.

CZY WYBRANA KLATKA/BRAMKA BĘDZIE PASOWAĆ?

Dostępny na stronie konfigurator pozwala wstępnie sprawdzić, który produkt z naszej oferty będzie kompatybilny. Zaznaczamy jednak, że niektóre samochody mogą różnić się wersjami oraz wyposażeniem, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o samodzielne wymierzenie bagażnika, a w przypadku wątpliwości o kontakt za pośrednictwem naszego czat bota lub mailowo.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ, JEŚLI NIE BĘDZIE PASOWAĆ?

Proces doboru naszych produktów pozwala klientom na bezpieczny zakup. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz produkt niekompletny, uszkodzony, inny niż zamówiony, prosimy o kontakt. Zwracamy jednak uwagę, że istnieją wyjątki od uznania reklamacji.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ W CIĄGU 14 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY?

Realizacja zleceń odbywa się w ramach zindywidualizowanych zamówień, w oparciu o konkretną specyfikację i zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają one zwrotom w terminie 14 dni od otrzymania, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. 

CZY MUSZĘ SAMODZIELNIE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIONĄ KLATKĘ/BRAMKĘ?

Tak. Klatki VARIOCAGE i bramki VARIOGATE wymagają samodzielnego złożenia i umieszczenia w samochodzie. Nie oferujemy usług montażu zakupionych produktów, jednak w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

DLACZEGO VARIOCAGE MUSZĄ BYĆ OPARTE O TYLNE SIEDZENIA?

Konstrukcja klatek ma przede wszystkim zapewniać ochronę zwierząt na wypadek kolizji. VARIOCAGE wyposażone są w strefy zgniotu, które kompresując się w kontrolowany sposób współdziałają z mechaniką pojazdu. Aby cały proces przebiegał prawidłowo, klatki muszą być oparte o tylny rząd siedzeń, który tworzy opór i umożliwia wspomnianą kompresję.

CO OZNACZA, ŻE KLATKĘ MOŻNA ROZSUNĄĆ MAKSYMALNIE O NP. 7 CM?

Klatki VARIOCAGE mają regulowany wymiar długości/głębokości. W bardzo wielu przypadkach dany model można rozsunąć w stosunku do jego podstawowego wymiaru od kilku do kilkunastu centymetrów. W efekcie cała konstrukcja może zyskać na wielkości, co zapewnia więcej miejsca dla zwierzęcia. Jest to jednak uzależnione od możliwości ładunkowych samego auta. 

VARIOCAGE COMPACT

2 807,60 zł