MULTICAGE

2 306,62 zł
Brutto
Wybierz Model
Ilość

Wymiary modeli pojedynczych (S) i podwójnych (D):

ModelSMSLSXLDMDLDXL
Długość (cm) 79 79 94 120 120 140
Wysokość (cm) 54 61 75 54 61 75
Szerokość (cm) 68 75 88 68 75 88
Waga (kg) 26 30,5 40,5 38 43,5 58,5

MIM SAFE MULTICAGE

Do wyboru trzy modele pojedyncze oraz trzy modele podwójne. MultiCage to pierwsze modułowe klatki testowane zderzeniowo.

W odróżnieniu od klatek VarioCage, przeznaczone są do przewozu zwierząt w środkowej części samochodu.

Klatki te dedykowane są dla aut typu: MultiVAN, Pickup, Dostawcze, Camper.

Klatki mogą być łączone ze sobą bokiem lub jedna na drugiej. Modele podwójne wyposażone są w opcjonalną przegrodę oraz dwustronne drzwi z zamkiem.

W odróżnieniu od materiałowych lub aluminiowych produktów o podobnym przeznaczeniu, MultiCage wykonane są z wysokiej jakości stali ASTM A366, a obecne w ich konstrukcji strefy zgniotu absorbują i rozpraszają część energii uderzenia podczas kolizji. Klatka posiada regulowany wymiar długości/głębokości.

JAK DZIAŁAJĄ KLATKI MULTICAGE?

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR MIM SAFE W POLSCE

Od 2009 r. dostarczamy Państwu bezpieczne klatki i bramki do transportu zwierząt. PTRIZ Sp. z o.o., właściciel marki SafeDog, to lider na europejskim rynku elektronicznej identyfikacji oraz transportu zwierząt domowych.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki MIM SAFE należącej do MIM CONSTRUCTION AB, producenta oferowanych klatek i bramek. 

Specyficzne kody

ILE CZASU TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Realizacja zamówienia trwa maksymalnie do 12 tygodni + wysyłka. Na ten okres składa się wyznaczenie i zarezerwowanie terminu produkcji, produkcja, skompletowanie oraz przekazanie przesyłki firmie kurierskiej.

Po wydaniu zamówienia kurierowi przesyłka dostarczana jest zwykle w ciągu 5-6 dni roboczych na adres klienta na terenie Polski. Zamówienie może zostać zrealizowane szybciej w zależności od dostępnych terminów w fabryce lub może opóźnić się np. w przypadku okresów świątecznych itd.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności za nasze produkty realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU. Zamówienie można opłacić kartą, szybkim przelewem, BLIKiem lub w formie rat.

CZY SAFEDOG MA SKLEP STACJONARNY?

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, jednak nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ani showroomu, a zakup klatek odbywa się wyłącznie przez niniejszy sklep internetowy.

CZY WYBRANA KLATKA/BRAMKA BĘDZIE PASOWAĆ?

Dostępny na stronie konfigurator pozwala wstępnie sprawdzić, który produkt z naszej oferty będzie kompatybilny. Zaznaczamy jednak, że niektóre samochody mogą różnić się wersjami oraz wyposażeniem, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o samodzielne wymierzenie bagażnika, a w przypadku wątpliwości o kontakt za pośrednictwem naszego czat bota lub mailowo.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ, JEŚLI NIE BĘDZIE PASOWAĆ?

Proces doboru naszych produktów pozwala klientom na bezpieczny zakup. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz produkt niekompletny, uszkodzony, inny niż zamówiony, prosimy o kontakt. Zwracamy jednak uwagę, że istnieją wyjątki od uznania reklamacji.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ W CIĄGU 14 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY?

Realizacja zleceń odbywa się w ramach zindywidualizowanych zamówień, w oparciu o konkretną specyfikację i zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają one zwrotom w terminie 14 dni od otrzymania, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. 

CZY MUSZĘ SAMODZIELNIE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIONĄ KLATKĘ/BRAMKĘ?

Tak. Klatki VARIOCAGE i bramki VARIOGATE wymagają samodzielnego złożenia i umieszczenia w samochodzie. Nie oferujemy usług montażu zakupionych produktów, jednak w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

DLACZEGO VARIOCAGE MUSZĄ BYĆ OPARTE O TYLNE SIEDZENIA?

Konstrukcja klatek ma przede wszystkim zapewniać ochronę zwierząt na wypadek kolizji. VARIOCAGE wyposażone są w strefy zgniotu, które kompresując się w kontrolowany sposób współdziałają z mechaniką pojazdu. Aby cały proces przebiegał prawidłowo, klatki muszą być oparte o tylny rząd siedzeń, który tworzy opór i umożliwia wspomnianą kompresję.

KROK 1: POMIAR SAMOCHODU

Wymierz przestrzeń auta i porównaj ją z wybranym modelem Multicage. Pełne wymiary klatek dostępne są TUTAJ.

KROK 2: POMIAR PSA/PSÓW

Sprawdź wymiar swojego czworonoga/czworonogów w kłębie oraz dodatkowo zmierz jego/ich długość od pyska do ogona dodając po min. 5 cm dla każdego z wymiarów.

KROK 3: MOŻLIWE KONFIGURACJE

Poniżej przedstawiamy opcjonalne konfiguracje, które można zastosować w samochodzie w połączeniu np. z klatkami Variocage, aby zmaksymalizować ilość przewożonych zwierząt. Aby powiększyć, kliknij na wybrany obrazek.

MULTICAGE

2 306,62 zł