BRAMKA VARIOGATE + AKCESORIA

BRAMKA VARIOGATE + AKCESORIA

MODEL PRODUKTU                   D/G (mm) W (mm) S (mm)
Variogate Universal                      600-1250 620-920                 955-1120
MODEL BARRIERY                  W1 (mm) W2 (mm) S (mm)
Variobarrier S                    235-285 435-720                800-1465
Variobarrier M       365-415 435-720                800-1465
Variobarrier L                   365-415 580-980 940-1605
Variobarrier HR                    235-310 -                 770-1465
1 476,00 zł VARIOBARRIER S
1 476,00 zł VARIOBARRIER M
1 476,00 zł VARIOBARRIER L
1 876,00 zł VARIOBARRIER HR
4 551,00 zł VARIOGATE UNIVERSAL
4 551,00 zł
Brutto

MIM VARIOGATE UNIVERSAL + AKCESORIA

Idealna alternatywa w przypadku braku możliwości zamontowania VARIOCAGE. Uniwersalna bramka posiada zbliżoną funkcjonalność do klatek MIM, a użycie dodatkowej bariery odgradzającej przestrzeń pasażera pozwala całkowicie wykorzystać bagażnik do transportu psa.

VARIOGATE wyposażone są w dwuskrzydłowe drzwi oraz regulowane pręty pozwalające odpowiednio zabezpieczyć prześwit otworu bagażowego.

ILE CZASU TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Realizacja zamówienia trwa od czternastu do dwudziestu jeden dni roboczych, od zaksięgowania wpłaty i akceptacji zlecenia przez firmę MIM Construction AB do dostawy klatki pod wskazany adres w Polsce.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności za nasze produkty realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU. Dowodem zakupu jest faktura VAT. Nie prowadzimy sprzedaży ratalnej.

CZY MOGĘ KUPIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ W WASZYM SKLEPIE STACJONARNYM?

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, jednak nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ani showroomu, a zakup klatek odbywa się wyłącznie przez niniejszy sklep internetowy.

CZY WYBRANA KLATKA/BRAMKA BĘDZIE PASOWAĆ?

Dostępny na stronie konfigurator pozwala wstępnie sprawdzić, który produkt z naszej oferty będzie kompatybilny. Zaznaczamy jednak, że niektóre samochody mogą różnić się wersjami oraz wyposażeniem, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o samodzielne wymierzenie bagażnika, a w przypadku wątpliwości o kontakt.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ, JEŚLI NIE BĘDZIE PASOWAĆ?

Proces doboru naszych produktów pozwala klientom na bezpieczny zakup. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz produkt niekompletny, uszkodzony, inny niż zamówiony lub źle dopasowany z naszej winy, prosimy o kontakt.

Zwracamy jednak uwagę, że istnieją wyjątki od uznania reklamacji, o których możesz przeczytać TUTAJ.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ  W CIĄGU 14 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY?

Realizacja zleceń na klatki VARIOCAGE odbywa się w ramach zindywidualizowanych zamówień, w oparciu o konkretną specyfikację i zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają one zwrotom w terminie 14 dni od otrzymania, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

CZY MUSZĘ SAMODZIELNIE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIONĄ KLATKĘ/BRAMKĘ?

Tak. Klatki VARIOCAGE wymagają samodzielnego złożenia i umieszczenia w samochodzie. Nie oferujemy usług montażu zakupionych produktów, jednak w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

DLACZEGO VARIOCAGE MUSZĄ BYĆ OPARTE O TYLNE SIEDZENIA?

Konstrukcja klatek ma przede wszystkim zapewniać ochronę zwierząt na wypadek kolizji. VARIOCAGE wyposażone są w strefy zgniotu, które kompresując się w kontrolowany sposób współdziałają z mechaniką pojazdu. Aby cały proces przebiegał prawidłowo, klatki muszą być oparte o tylny rząd siedzeń, który tworzy opór i umożliwia wspomnianą kompresję.

Masz więcej pytań? Naciśnij TUTAJ i napisz do nas!