PRZENOŚNA KLATKA DO TRANSPORTU CARE2
-15%

PRZENOŚNA KLATKA DO TRANSPORTU CARE2

MODEL KLATKI                     D/G (mm) W (mm) S (mm) ROZMIAR PSÓW
Care2 Medium (4.6 kg)                         480 410 370 małe (max 5 kg)
Care2 Large (5.6 kg)       480 410 440 małe (max 9 kg)
1 275,00 zł CARE 2 MEDIUM (YELLOW)
1 275,00 zł CARE 2 MEDIUM (GREY)
1 445,00 zł CARE 2 LARGE (YELLOW)
1 445,00 zł CARE 2 LARGE (GREY)
1 445,00 zł 1 700,00 zł -15%
Brutto

MIM VARIOCAGE CARE2

Przenośne klatki do transportu małych psów i kotów Care2 pozytywnie przeszły rygorystyczne testy stosowane przy sprawdzaniu fotelików dziecięcych względem frontalnych kolizji (Instytut RISE w Szwecji). Wykonane z aluminium i nylonu (splinter-resistant nylon plastic), zapewniają odpowiednią ochronę podczas podróży na tylnym lub przednim siedzeniu. 

Wyposażone są w podwójne drzwi, wygodny uchwyt oraz wbudowany termometr dla lepszej kontroli temperatury otoczenia.

JAK DZIAŁAJĄ KLATKI CARE2?

Instrukcja obsługi Care2

Instrukcja montażu i obsługi klatki Care2

Pliki do pobrania (879.44k)
Broszura informacyjna Care2

Broszura informacyjna dotycząca klatek Care2 (wersja angielska)

Pliki do pobrania (2.43M)

ILE CZASU TRWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA?

Realizacja zamówienia trwa od czternastu do dwudziestu jeden dni roboczych, od zaksięgowania wpłaty i akceptacji zlecenia przez firmę MIM Construction AB do dostawy klatki pod wskazany adres w Polsce.

JAK OPŁACIĆ ZAMÓWIENIE?

Płatności za nasze produkty realizowane są za pośrednictwem serwisu PayU. Dowodem zakupu jest faktura VAT. Nie prowadzimy sprzedaży ratalnej.

CZY MOGĘ KUPIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ W WASZYM SKLEPIE STACJONARNYM?

Nasze Biuro Obsługi jest do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, jednak nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, ani showroomu, a zakup klatek odbywa się wyłącznie przez niniejszy sklep internetowy.

CZY WYBRANA KLATKA/BRAMKA BĘDZIE PASOWAĆ?

Dostępny na stronie konfigurator pozwala wstępnie sprawdzić, który produkt z naszej oferty będzie kompatybilny. Zaznaczamy jednak, że niektóre samochody mogą różnić się wersjami oraz wyposażeniem, dlatego przed złożeniem zamówienia prosimy o samodzielne wymierzenie bagażnika, a w przypadku wątpliwości o kontakt.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ, JEŚLI NIE BĘDZIE PASOWAĆ?

Proces doboru naszych produktów pozwala klientom na bezpieczny zakup. Jeśli jednak zdarzy się, że otrzymasz produkt niekompletny, uszkodzony, inny niż zamówiony lub źle dopasowany z naszej winy, prosimy o kontakt.

Zwracamy jednak uwagę, że istnieją wyjątki od uznania reklamacji, o których możesz przeczytać TUTAJ.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KLATKĘ/BRAMKĘ  W CIĄGU 14 DNI BEZ PODANIA PRZYCZYNY?

Realizacja zleceń na klatki VARIOCAGE odbywa się w ramach zindywidualizowanych zamówień, w oparciu o konkretną specyfikację i zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta, nie podlegają one zwrotom w terminie 14 dni od otrzymania, dlatego bardzo prosimy o przemyślane zakupy. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

CZY MUSZĘ SAMODZIELNIE ZŁOŻYĆ ZAMÓWIONĄ KLATKĘ/BRAMKĘ?

Tak. Klatki VARIOCAGE wymagają samodzielnego złożenia i umieszczenia w samochodzie. Nie oferujemy usług montażu zakupionych produktów, jednak w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować. Chętnie pomożemy!

DLACZEGO VARIOCAGE MUSZĄ BYĆ OPARTE O TYLNE SIEDZENIA?

Konstrukcja klatek ma przede wszystkim zapewniać ochronę zwierząt na wypadek kolizji. VARIOCAGE wyposażone są w strefy zgniotu, które kompresując się w kontrolowany sposób współdziałają z mechaniką pojazdu. Aby cały proces przebiegał prawidłowo, klatki muszą być oparte o tylny rząd siedzeń, który tworzy opór i umożliwia wspomnianą kompresję.

Masz więcej pytań? Naciśnij TUTAJ i napisz do nas!